Išvalyti filtrą
 

 

 
Kalendorius Kalendorius
 
 

 
Italų kalbos ir kultūros užsiėmimai

Kviečiame tobulinti italų kalbos įgūdžius ir atrasti italų kultūrą su savanoriu iš Italijos. Visa informacija ir registracija čia: https://goo.gl/forms/Mcmh0BKvXT4rK1vs2   We are starting our Italian language and culture activities with our EVS Volunteer! Want to join? You can find all information in the registration form here: https://goo.gl/forms/Mcmh0BKvXT4rK1vs2

Lietuvos edukologijos universitetas

Nuo: 2017-09-12 17:30

Iki: 2017-12-26 17:30


PHYTON programavimo mokymai pradedantiesiems

KAS?  PHYTON programavimo mokymai pradedantiesiems. KADA? Mokymai prasidės rugsėjo 25d. ir truks 4 savaites. KUR? „Vilnius Coding School” programavimo mokykloje. KO MOKYSIMĖS? PHYTON programavimo mokymų metu vyks darbas su: Jupyter notebook aplinka, Web’as – PythonAnywhere.com (Web2py/Flask/Django), Praktinės užduotys ir įvairūs testai. Plačiau apie programą: http://www.vilniuscoding.lt/mokymai/python/ Mokytis Vilnius Coding School verta, nes: - Baigus mokymus ir išlaikius egzaminą padedame įsidarbinti praktikai vienoje iš mūsų įmonių partnerių; - Galėsite bet kada, metų laikotarpiu, grįžti kartoti kurso nemokamai; - Pateikiame intensyvų ir koncentruotą kursą apie programuotojo karjeros galimybes; - Organizuojame susitikimus su įdomiais kviestiniais svečiais: IT rinkos ekspertais ir asmeninio tobulėjimo koučer'iai; - Sėkmingai baigus mokymus, išduodame oficialų Švietimo ir mokslo registro patvirtiną sertifikatą; - Be viso to, garantuojame nemokamą automobilio vietą bei vaišiname skania kava/ arbata ir užkandžiais. KIEK KAINUOJA? Programos kaina – 390 eurų, tačiau galima mokėti dalimis arba pasinaudoti nuolaida. Apie lanksčius mokėjimo būdus bei nuolaidas plačiau: http://www.vilniuscoding.lt/lankstus-atsiskaitymas/    Nuo šiol už mokymus galima atsiskaityti išsimokėtinai. NORIU! KĄ DARYTI? Užpildyk elektroninę registracijos formą (http://www.vilniuscoding.lt/registracija/ ) arba susisiek su mumis tiesiogiai el. paštu –  info@vilniuscoding.lt arba telefonu +370 606 75071 Iki susitikimo!

Vilnius coding school

Nuo: 2017-09-25 09:00

Iki: 2017-10-30 17:00


JAVA programavimo mokymai pradedantiesiems su LDB finansavimu

KAS?  JAVA  programavimo mokymai pradedantiesiems su LDB finansavimu. KADA? Mokymai prasidės spalio 2 d. ir truks 4 savaites. Atranka dėl įdarbinimo vyksta rugsėjo mėn. KUR? „Vilnius Coding School” programavimo mokykloje. KO MOKYSIMĖS? 8 savaičių metu vyks darbas su duomenimis JAXB,SQL,JDBC,JPA ir grafine aplinka Swing, JavaFx, GWT. Plačiau apie programą: http://www.vilniuscoding.lt/mokymai/nemokami-java-kursai/ Mokytis Vilnius Coding School verta, nes: - Išlaikius atrankos testą, padedame rasti darbo vietą prieš prasidedant mokymams; - Galėsite bet kada, metų laikotarpiu, grįžti kartoti kurso nemokamai; - Pateikiame intensyvų ir koncentruotą kursą apie programuotojo karjeros galimybes; - Organizuojame susitikimus su įdomiais kviestiniais svečiais: IT rinkos ekspertais ir asmeninio tobulėjimo koučer'iai; - Sėkmingai baigus mokymus, išduodame oficialų Švietimo ir mokslo registro patvirtiną sertifikatą; - Be viso to, garantuojame nemokamą automobilio vietą bei vaišiname skania kava/ arbata ir užkandžiais.   KIEK KAINUOJA? Mokymus 100% finansuoja LDB. NORIU! KĄ DARYTI? Užpildyk elektroninę registracijos formą (http://www.vilniuscoding.lt/registracija/ ) arba susisiek su mumis tiesiogiai el. paštu –  info@vilniuscoding.lt arba telefonu +370 606 75071 Iki susitikimo! 

"Vilnius Coding School"

Nuo: 2017-10-02 09:00

Iki: 2017-11-06 17:00


Tinklalapių kūrimo mokymai su LDB finansavimu pradedantiesiems.

KAS?  Tinklalapių kūrimo mokymai su LDB finansavimu pradedantiesiems. KADA? Mokymai prasidės rugsėjo 15 d. ir truks 4 savaites. KUR? „Klaipėda Coding School” programavimo mokykloje. KO MOKYSIMĖS?  mokymų metu vyks darbas su: Photoshop (ką daryti su dizaino failu, į ką atkreipti dėmesį prieš kuriant puslapį ir jo kūrimo metu), HTML5 (mokomės kurti struktūrą ir pastatyti tvirtą pamatą savo projektui), jQuery (pasinaudojame JavaScript biblioteka apipavidalindami savo puslapį), PHP (keičiame statinį turinį į dinaminį), WordPress (išnaudojame populiariausią turinio valdymo sistemą sukurdami savo projektą nuo nulio) ir dar daugiau. Plačiau apie programą: http://www.klaipedacoding.lt/mokymai/klaipedoje-mokymai-su-ldb-stipendija/   Mokytis Klaipėda Coding School verta, nes: - išlaikius atrankos testą, padedame rasti darbo vietą prieš prasidedant mokymams; - Galėsite bet kada, metų laikotarpiu, grįžti kartoti kurso nemokamai; - Pateikiame intensyvų ir koncentruotą kursą apie programuotojo karjeros galimybes; - Organizuojame susitikimus su įdomiais kviestiniais svečiais: IT rinkos ekspertais ir asmeninio tobulėjimo koučer'iai; - Sėkmingai baigus mokymus, išduodame oficialų Švietimo ir mokslo registro patvirtiną sertifikatą; - Be viso to, garantuojame nemokamą automobilio vietą bei vaišiname skania kava/ arbata ir užkandžiais. KIEK KAINUOJA? Mokymus 100% finasnuoja LDB. NORIU! KĄ DARYTI? Užpildyk elektroninę registracijos formą (http://www.klaipedacoding.lt/registracija/ ) arba susisiek su mumis tiesiogiai el. paštu –  info@klaipedacoding.lt arba telefonu +370 604 79 979   Iki susitikimo!

"Klaipėda Coding School”

Nuo: 2017-09-15 09:00

Iki: 2017-10-16 17:00


BOOTCAMP – tinklapių kūrimo mokymai pradedantiesiems

KAS?  BOOTCAMP – tinklapių kūrimo mokymai pradedantiesiems. KADA? Mokymai prasidės rugsėjo 15 d. ir truks 4 savaites. KUR? „Klaipėda Coding School” programavimo mokykloje. KO MOKYSIMĖS? BOOTCAMP mokymų metu vyks darbas su: Photoshop (ką daryti su dizaino failu, į ką atkreipti dėmesį prieš kuriant puslapį ir jo kūrimo metu), HTML5 (mokomės kurti struktūrą ir pastatyti tvirtą pamatą savo projektui), jQuery (pasinaudojame JavaScript biblioteka apipavidalindami savo puslapį), PHP (keičiame statinį turinį į dinaminį), WordPress (išnaudojame populiariausią turinio valdymo sistemą sukurdami savo projektą nuo nulio) ir dar daugiau.  Plačiau apie http://www.klaipedacoding.lt/mokymai/bootcamp-intensyvus-programavimo-kursai/ Mokytis Klaipėda Coding School verta, nes: - Baigus mokymus ir išlaikius egzaminą padedame įsidarbinti praktikai vienoje iš mūsų įmonių partnerių; - Galėsite bet kada, metų laikotarpiu, grįžti kartoti kurso nemokamai; - Pateikiame intensyvų ir koncentruotą kursą apie programuotojo karjeros galimybes; - Organizuojame susitikimus su įdomiais kviestiniais svečiais: IT rinkos ekspertais ir asmeninio tobulėjimo koučer'iai; - Sėkmingai baigus mokymus, išduodame oficialų Švietimo ir mokslo registro patvirtiną sertifikatą; - Be viso to, garantuojame nemokamą automobilio vietą bei vaišiname skania kava/ arbata ir užkandžiais. KIEK KAINUOJA? Programos kaina – 908 eurų, tačiau galima mokėti dalimis arba pasinaudoti nuolaida. Apie lanksčius mokėjimo būdus bei nuolaidas plačiau  http://www.klaipedacoding.lt/lankstus-atsiskaitymas/ Nuo šiol už mokymus galima atsiskaityti išsimokėtinai. NORIU! KĄ DARYTI? Užpildyk elektroninę registracijos formą (http://www.klaipedacoding.lt/registracija/ ) arba susisiek su mumis tiesiogiai el. paštu –  info@klaipedacoding.lt arba telefonu +370 604 79 979   Iki susitikimo!

"Klaipėda Coding School”

Nuo: 2017-09-15 09:00

Iki: 2017-10-16 17:00


Puslapis 1 iš 4

 
 

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.