Nebijok kalbėti -„Jaunimo linijos“ ir Andriaus Mamontovo savižudybių prevencijos iniciatyva

Pradžia: 2012-09-22 16:00
Pabaiga: 2012-09-22 18:00
Vytauto g.28
Vilkaviškis

Iniciatyva „Nebijok kalbėti“ – tai kvietimas nebūti abejingais. Šios iniciatyvos tikslas – parodyti, kad kiekvienas iš mūsų galime padėti žmonėms, ketinantiems nusižudyti. Atviras pokalbis, drąsa kalbėti ir palaikymas gali išgelbėti gyvybę.

Kartais ima atrodyti, kad Lietuva ir jos žmonės jau susitaikė su savižudžių krašto etikete: psichologinė pagalba sunkiai prieinama, valstybė nesiima reikiamų priemonių mažinti savižudybių skaičių šalies mastu, o gyventojai apsiginklavo bejėgiškumu ir abejingumu. Šias bėdas dar labiau paryškino atėjęs sunkmetis. Suprasdami, kad bejėgis laukimas nesumažins savižudybių Lietuvoje, iniciatyvos autoriai kviečia prisijungti visus Lietuvos žmones ir problemą spręsti kartu.

Nuo noro ir tikėjimo, kad kiekvienas iš mūsų gali prisidėti sprendžiant savižudybių problemą, ir prasidėjo ši iniciatyva. Muzikantas ir aktorius Andrius Mamontovas pasiūlė savo pagalbą – 2009 m. vasarą vykusio A. Mamontovo 1000 koncertų turo metu buvo platinami atvirukai, kuriuose pateikta svarbiausia informacija, kaip padėti žmogui, galvojančiam apie savižudybę.

Iniciatyvos autoriai yra Andrius Mamontovas ir „Jaunimo linija“.

Jeigu norite su mumis susisiekti dėl „Nebijok kalbėti“ renginio organizavimo Jūsų mieste ar kitu klausimu, rašykite adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti. arba skambinkite 8 686 36979 Pauliui Skruibiui.

Share
   Išvalyti filtrą
 

 

 
Kalendorius Kalendorius
 
 

 
 
 

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.