Verslo komunikacija socialinėje žiniasklaidoje – kur slypi raktas į sėkmę?

Pradžia: 2012-03-15 17:00
Pabaiga: 2012-03-15 20:00
J. Galvydžio g. 5, 203 salė
Vilnius

Suprasti ir mokėti išnaudoti socialinės žiniasklaidos teikiamus privalumus, šiandien yra svarbi kiekvieno verslo atstovo užduotis. Nors ne visiems aišku, kaip ši priemonė gali pasitarnauti verslui, yra žmonių, kurie sumaniai išnaudoja visus socialinės žiniasklaidos privalumus. Pavyzdžiui, Bilas Geitsas turi net penkis milijonus sekėjų tinkle „Twitter” – tai yra 2,5 karto daugiau nei vidutinis didžiausio JAV dienraščio „The Wall Street Journal“ dienos tiražas. Ir tai yra tik vienas iš daugelio pavyzdžių, kokią įtaką gali turėti socialinės žiniasklaidos kanalai. Tačiau vien tik profilio susikūrimas įvairiose socialinės žiniasklaidos platformose nesukurs jūsų verslui jokios pridėtinės vertės. Tad kyla klausimas – kaip valdyti šį įrankį?

Seminaro metu bus pateikiama praktinių patarimų, konkrečių atvejų pavyzdžių ir socialinės žiniasklaidos Lietuvoje apžvalga.

Vakaro pranešėjas:
Lukas Mikelaitis
, ryšių su visuomene kompanijos „Publicum" projektų vadovas. Lukas RsV srityje dirbti pradėjo 2008 metais, po tarptautinės komunikacijos magistro studijų Cardiff University. Lukas daugiausiai specializuojasi IT&T srityje; jo esami ir buvę klientai: Omnitel, Hewlett-Packard, Lietuvos tyrimų centras ir kt. Taip pat aktyviai domisi socialine žiniasklaida, mobiliosiomis programėlėmis ir šių kanalų panaudojimu komunikacijoje.

Į renginį registruokitės ŠMTP tinklapyje (www.smtp.lt) rubrikoje „Renginiai“ ar apie savo ketinimą atvykti prašome pranešti telefonu 2745407 arba elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti. .

 

Share
   Išvalyti filtrą
 

 

 
Kalendorius Kalendorius
 
 

 
 
 

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.