Seminaras – „Gyvo maisto svarba mūsų gyvenime“

Pradžia: 2012-09-11 11:00
Pabaiga: 2012-09-11 13:00
Aušros g. 42A
Kaunas

Kauno miesto savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras kviečia kauniečius atvykti į P. Jaruševičiaus seminarą „Gyvo maisto svarba mūsų gyvenime“. Seminaro metu dalyviai bus supažindinti, kaip nuo racionalios mitybos priklauso mūsų sveikata, ilgaamžiškumas ir grožis.

„Maistas užima reikšmingą vietą mūsų gyvenime. Nuo tinkamos mitybos priklauso sveikata, ilgaamžiškumas, grožis, padidėja fizinė ir dvasinė saviraiška. Kai kurie mokslininkai mano, kad masinis žmonijos maitinimas perdirbtu, toksišku, pilnu konservantų, antibiotikų ir hormonų maistu, gali būti palygintas su neregėto masto genocidu“, – teigia Kauno miesto savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro specialistė J. Sincienė.
Žmonės dar nesenai manė, kad tai kas skanu ir tai kas sveika yra nesuderinama. Šiandien jau galime rasti daugybę puikių receptų, kaip iš termiškai neapdorotų produktų pasidaryti nuostabių patiekalų. Paulius Jaruševičius paaiškins, kas yra „gyvas maistas“ ir koks svarbus tokio maisto vartojimas šiuolaikinėje visuomenėje.

Kviečiame visus dalyvauti!

Share
   Išvalyti filtrą
 

 

 
Kalendorius Kalendorius
 
 

 
 
 

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.