„Kauno naktys: kultūra ir aš“

Pradžia: 2012-09-14 19:00
Pabaiga: 2012-09-15 05:00
Įvairios Kauno vietos
Kaunas

Ketvirtą kartą Kaune organizuojamas miestui svarbi kultūros naktis „Kauno naktys: kultūra ir aš“, kuri vyks 2012 m. rugsėjo 14 d. nuo 19 val. vakaro iki 5 val. ryto, iš šeštadienio į sekmadienį.

Kultūros nakties tikslas yra paskatinti domėtis kultūriniu gyvenimu: aukšto meninio lygio įvairių sričių tarptautinio ir netarptautinio profesionaliojo ir mėgėjų meno sukūrimas ir įgyvendinimas, skatinti jaunimo iniciatyvas bei miestiečius ir svečius dalyvauti kultūros kūrimo procese, minint Maironio 150-tųjų gimimo metinių minėjimą.

Kultūros naktys yra atėjusios iš Europos sostinių, kuriose šis renginių ciklas turi keliolikos metų tradicijas. 

Kultūros nakties koncepcija – vieną metų naktį aikštes, skverus, mažus kiemelius, požemines perėjas, gatves ir netikėčiausias miesto erdves užtvindyti įvairiausių meno rūšių projektų pristatymais. Pakviesti žmones jaukiam, draugiškam ir demokratiškam naktinėjimui po atvirus miesto muziejus, galerijas, teatrus ir kūrybines dirbtuves dalyvaujant kultūros kūrimo procese. Kultūros naktyje – mes kiekvienas kaip paprastas žmogus neabejotinai išvysime ir atrasime tai ko kasdienybėje nepastebime, ar nerandame tam laiko. Kultūros naktis menininkams, o ypač jauniesiems – puiki scena pristatyti savo kūrybai.

Praeitais metais „Kauno naktyse“ dalyvavo daugiau nei 300 menininkų, padovanodami miestui daugiau kaip 70 nemokamų kultūrinių renginių. Kauniečiai ir miesto svečiai šią iniciatyvą palaikė gausiai lankydami renginius – apsilankė daugiau kaip 50 000 žmonių.

renginio programą rasite http://www.kaunonaktys.com/p/p-r-o-g-r-m-atsisiusti.html

Share
   Išvalyti filtrą
 

 

 
Kalendorius Kalendorius
 
 

 
 
 

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.