Paskaita "Ajurvedinė gyvensena su tradicinės medicinos gydytoja"

Pradžia: 2012-03-21 18:30
Pabaiga: 2012-03-21 21:00
Subačiaus g. 17
Vilnius

Paskaitos metu gydytoja pasakos ne tik apie ajurvedines subtilybes ir būtinybes, bet pasidalins įžvalgomis bei pastebėjimais iš praktikos tradicinės medicinos srityje.  Ši paskaita yra galimybė, ne tik išmokti, pagelbėti sau , bet ir sužinoti apie dažnai pamirštamus arba dar neatrastus laimingo gyvenimo niuansus.

Informacija apie sveikos (ajurvedinės) mitybos konsultantę:
Astos Keturkienės mokytojai - ajurvedos gydytojai bei vediniai psichologai, dvasininkai, kurie moko žiūrėti į kiekvieną žmogų kaip į visumą: kūno, proto, intelekto ir sielos. Ajurveda yra holistinis požiūris į žmogaus sveikatą ir ligą, kurio gydytoja laikosi savo konsultacinėje praktikoje.
Asta Keturkienė yra klasikinės medicinos srityje praktikuojanti gydytoja, todėl iš arti žino daugelio pacientų pasiteisinimus, kad sveikai maitintis ir gyventi jie neturi laiko ar pinigų. Tada jų gydytoja klausia, ar gydimuisi laiko ir pinigų suranda? Verta paklausti dar vieno klausimo,- ar norime būti sveikesni už valgomą nesveiką maistą? O ir ar viską, ką praryjame, galima vadinti maistu?

Gydytojos tikslas yra propaguoti sveiką gyvenseną ir mitybą, paaiškinti žmonėms, kad viskas prasideda nuo mums įprastų ir dažnai patiems beveik nepastebimų smulkmenų kasdieniame gyvenime. Jų daug ir įvairių, todėl gydytoja padės jas atpažinti.

Būtina išankstinė registracija tel.: +370 606 75557.

 

Share
   Išvalyti filtrą
 

 

 
Kalendorius Kalendorius
 
 

 
 
 

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.