„Sveikas miestas“ kviečia Kovo 11-ąją paminėti aktyviai!

Pradžia: 2013-03-11 11:00
Pabaiga: 2013-03-11 18:00

Vilnius

VšĮ “Sveikas miestas” kviečia Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną švęsti visiems kartu vieningai ir judėti laisvai Gedimino prospekte!

Jau artėjantį pirmadienį Gedimino prospekto atkarpa esanti netoli Vinco Kudirkos aikštės virs aktyvia sporto zona, kurioje kiekvienas galės laisvai išbandyti įvairiausias sporto atrakcijas bei pramogas.

Nuo 11 val. iki 13 val. vyks sveikatingumo mankštos Tai Či, į kurias visus kvies “Kokoro-No-Kai ir Kovos menų centro” instruktoriai.

Norintieji galės išbandyti šiaurietiškų lazdų teikiamą naudą sveikatai, leidžiantis į specialų mini šiaurietiško ėjimo žygį su tarptautinės šiaurietiško ėjimo mokyklos „Nordic Walking Style“ mokytojais. Šiuo laiku ir puikieji gatvės gimnastikos atstovai kvies visus stebėti išskirtines „Spring Jam“ freestyl`o varžybas.

Visą dieną (nuo 13 val. iki 18 val.) taip pat vyks ir įvairiausi turnyrai: stalo teniso klubas „Mažoji raketė“ kvies ir mažus, ir didelius išbandyti stalo tenisą po atviru dangumi. Stalo futbolo klubas „FOOSIN“ organizuos atvirą stalo futbolo turnyrą, skirtą specialiai Kovo 11-ajai.

Ekstremalaus sporto mylėtojai taipogi galės jau nuo 12 val. iki pat 18 val. sudalyvauti riedlenčių varžybose!

Krepšinio aistruoliai irgi neliks nuskriausti, nes jau nuo 11 val. iki 12 val. asociacijos „Gėrnešys“ atstovai kvies visus norinčiuosius registruotis į baudų, tritaškių mėtymo bei 1×1 turnyrus ir iki pat 17 val. pramogauti su krepšinio kamuoliu.

Vilniaus ledo ritulio „Geležinis vilkas“ mokyklos atstovai bei beisbolo klubas „Sporto vilkai“ suorganizuos miesto gyventojams bei svečiams gausybę žaidimų ir pramogų!

Žadame daug šiltų akimirkų bei emocijų ir džiaugiamės, kad šiandien esame priklausomi tik nuo oro! Todėl, jei ir Kovo 11-ąją jis bus nepalankus – tuomet, deja, bet kai kurios pramogos tiesiog neįvyks.

Share
   Išvalyti filtrą
 

 

 
Kalendorius Kalendorius
 
 

 
 
 

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.