Europos kalbų diena

Pradžia: 2012-09-25 13:00
Pabaiga: 2012-09-25 17:00
Rotušės a./Didžioji g.
Vilnius

Šventę atidarys LR švietimo ir mokslo ministras ir Vilniaus miesto vicemeras.

Šventėje vyks teatralizuotas interaktyvus žaidimas–viktorina „Kalbirintas. Didžiojo lobio misija“. Teatralizuoto žaidimo personažai Miu, Gama, Oratorius, Teta Litera ir kiti perkels visus į XXXI-ą amžių ir susidurs su nelengvomis paslaptingojo Kalbirinto užduotimis, kurias įveiks kartu su Rotušės aikštėje susirinkusiais žiūrovais.

Šventėje taip pat veiks įvairių šalių stendai su informacija apie tų šalių kalbas ir jų ypatumus, apie galimybes jų mokytis ir jas studijuoti. Taip pat bus galima pasiklausyti įvairiomis Europos kalbomis atliekamų kūrinių. Baigiamasis renginio akordas – Donato Montvydo koncertas.

Renginio programa

13.00–13.15 Iškilmingas šventės atidarymas.

13.15–16.00 Teatralizuotas interaktyvus žaidimas–viktorina „Kalbirintas. Didžiojo lobio misija“.

Veiksmo, dainų, šokių ir pokštų bus daug ir scenoje, ir pačioje Rotušės aikštėje.Už pagalbą draugams bus dosniai atlyginama: pirmieji dešimt teisingai išsprendusių užduotį bus apdovanoti ypatingai vertingais mokiniams sertifikatais ir ,,linquafrankais“, o pats greičiausias gaus dovanų! Tačiau tik įveikus visas penkiolika užduočių paaiškės, kam gi atitenka Didysis žaidimo prizas! Verta stengtis ir dalyvauti, daug sužinoti ir pramogauti! Visos kitos nesudėtingos keliavimo po Kalbirintą taisyklės bus skelbiamos pačioje Rotušės aikštėje žodžiu ir raštu.

16.00–17.00 Donato Montvydo koncertas.

Share
   Išvalyti filtrą
 

 

 
Kalendorius Kalendorius
 
 

 
 
 

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.