Pasaulinei turizmo dienai skirti recnginiai Marijampolėje

Pradžia: 2012-09-27 11:00
Pabaiga: 2012-09-27 18:00
Įvairios Marijampolės vietos
Marijampolė

Ar nepamiršote, kad kasmet rugsėjo 27 d. visame pasaulyje minima Pasaulinė turizmo diena? Pasaulinė turizmo diena paskelbta 1979 metais. Šią dieną kasmet organizuojama daugybė renginių siekiant paskatinti turizmą, užmegzti kultūrinius ryšius, pristatyti turistinius maršrutus.

Pasaulinei turizmo dienai skirti renginiai Marijampolėje

Nuo 11 val. J. Basanavičiaus aikštėje veiks turizmo informacijos ir kelionių palapinė, kurioje laisvalaikio, kultūros, pramogų, turizmo verslo atstovai pristatys savo veiklą (o gal ir taikys nuolaidas paslaugoms), galėsite susipažinti su lankomiausiomis vietomis, kultūros objektais, pramogomis, turizmo maršrutais ir paslaugomis.

Bus eksponuojami Marijampolės savivaldybės švietimo ir ugdymo įstaigų 4-6 mokinių piešiniai tema „Ką aš parodyčiau Marijampolėje savo atvykusiam draugui“.

16 val. iš J. Basanavičiaus aikštės startuos orientacinis-pažintinis žaidimas po Marijampolę „Paslėpto gyvenimo beieškant“, kurio metu pagal pateiktą instrukciją turėsite surasti mįslėse užkoduotus įvairius įdomiausius lankytinus objektus. Prie kiekvieno surasto objekto turėsite nusifotografuoti ir tai bus įrodymas, kad Jūs tikrai jį suradote. Taigi, su savimi turėkite fotografuojantį telefoną arba fotoaparatą. Sumaniausiųjų ir greičiausiųjų laukia dovanos!

Komanda gali sudaryti iki 4 asmenų. Renkamės J. Basanavičiaus aikštėje 15.30 val.

Registracija el. paštu - Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.

Nuo 10.00 iki 18.00 val. atvirų durų diena muziejuose: Marijampolės kraštotyros muziejuje (Vytauto g. 31), Partizanų ir tremties muziejuje (Vytauto g. 29), Rygiškių Jono gimnazijos muziejuje ir V. Mykolaičio - Putino memorialiniame muziejuje (Kauno g. 7), Prezidento K. Griniaus memorialinis muziejuje (Bažnyčios g. 23) ir Palaimintojo Jurgio Matulaičio muziejuje (J. Bendoriaus g. 3).

Šią dieną visus kviečiame nemokamai lankytis miesto muziejuose, susipažinti su turtingomis šių muziejų ekspozicijomis.

Norinčiuosius šią dieną nemokamai apsilankyti miesto muziejuose ir susipažinti su turtingomis šių muziejų ekspozicijomis prašome registruotis:

Marijampolės kraštotyros muziejus, tel. (8 343) 54575
Prezidento K. Griniaus muziejus, tel. (8 343) 91362
Palaimintojo Jurgio Matulaičio muziejus, tel. 8 652 12 629
Tauro apygardos partizanų ir tremties muziejuje, tel. (8 343) 50754
Rygiškių Jono gimnazijos muziejuje, tel. 8 614 43125
V. Mykolaičio - Putino memorialiniame muziejuje, tel. (8 343) 72506.

Atvirų durų diena - tai puiki galimybė aplankyti miesto kultūros lobynus ir pamatyti kuo galime didžiuotis.

Share
   Išvalyti filtrą
 

 

 
Kalendorius Kalendorius
 
 

 
 
 

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.