Seminaras „Versli Lietuva“

Pradžia: 2012-10-05 09:30
Pabaiga: 2012-10-05 18:00
Rotušės a. 2
Alytus

APIE RENGINIŲ CIKLĄ VERSLI LIETUVA

VšĮ „Versli Lietuva“ tęsia pavasarį prasidėjusį verslumo renginių ciklą, ir spalio 5 dieną su nauja programa atvyksta į Alytų. Renginiuose „Versli Lietuva“ – aktualūs pranešimai, žinios ir patirtis iš pirmų lūpų – žinomų verslininkų, akademikų, įvairių sričių ekspertų – įdomiai ir suprantamai. Verslumo pranešimų sesijos vyks „Verslumo universitete“, „Verslumo dirbtuvėse“ – praktiniai seminarai, o konsultacijų erdvėje bus teikiamos individualios specialistų konsultacijos, dalinami pirmųjų metų verslo pradžios krepšeliai. Verslo kontaktams užmegzti veiks „Verslo kavinė“, norinčių atsipūsti lauks spalvingos ir modernios poilsio zonos, bus įrengta naujienų erdvė, veiks Wi-Fi internetas.

Verslumo universitetas

Pačios įdomiausios verslo istorijos bei aktualiausios verslo žinios – tiesiai iš pirmų lūpų. Savo patirtimi ir verslo sėkmės receptais dalinsis „Verslo angelų fondo I“ partneris Arvydas Strumskis, UAB „Traidenis“ vadovas Sigitas Leonavičius, Rytų Europos Franšizės Asociacijos pirmininkas Severinas Žilinskis, didžiausios internetinių grupinių pirkimų bendrovės „Cherry Media“ generalinis direktorius Lietuvoje Vilius Juraitis, Alinos Orlovos prodiuseris Lauras Lučiūnas, IT sprendimų žemės ūkiui bendrovės „Art21“ direktorius Augustas Alešiūnas, „Valstybės“ žurnalo ekonomikos redaktorius Eduardas Eigirdas, ir daugybė kitų sričių profesionalų.

Penkiuose praktiniuose seminaruose apie verslumą – drąsiai ir visiškai kitaip. Čia išgirsite apie sėkmę garantuojantį verslo planą, kokias savybes reikia išsiugdyti norint tapti sėkmingu verslininku, kuo kūrybiškumas svarbus verslumui ir kt.

Vieno seminaro trukmė – 2 val. Seminarų sesijos laikas – 14.30-16.30 val.

Share
   Išvalyti filtrą
 

 

 
Kalendorius Kalendorius
 
 

 
 
 

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.