Kaišiadorių „Skaidrumo dirbtuves“

Pradžia: 2012-10-10 15:00
Pabaiga: 2012-10-10 17:00
Vienybės g. 22/3
Kaišiadorys

„Skaidrumo dirbtuvės“ atvyksta į Kaišiadoris!

Turite idėjų, kaip Jūsų miestas galėtų tapti atviresnis? Norite pasidalinti savo patirtimi ar papasakoti, kaip Jums pavyko bendriems tikslams sutelkti bendruomenę? Turite klausimų savo atstovams savivaldoje?

„Miesto skaidrumo dirbtuvės“ – susitikimas, kurio metu galėsite savivaldybės atstovams bei savo miesto gyventojams pristatyti savo patirtį, kalbėti apie problemas, kurias būtina spręsti

Mes kviečiame Jus į 2 valandų renginį, kurio metu:

Pristatysime naujausius tyrimus apie korupciją ir skaidrumą, tarp jų - "Nacionalinę atsparumo korupcijai studiją", Lietuvos korupcijos žemėlapį.

Išmoksite naudotis naujausiais skaidrumo įrankiais – www.skaidrumolinija.lt, www.parasykjiems.lt, www.manoseimas.lt

Išgirsite, ką apie skaidrumą, atvirumą mano Jūsų miesto gyventojai, savivaldybės tarnautojai, kokius geruosius pavyzdžius telkiant bendruomenę jie siūlo.

Siūlykite savo idėją!

Atvykę į renginį, organizatoriams pristatykite temą, kuria norėtumėte kalbėti – galėsite ją pristatyti jau renginio metu.

Ateikite sužinoti, diskutuoti ir prisidėti prie sprendimų!

Renginio metu pristatysime Jums sprendimus, skirtus didinti skaidrumui ir atvirumui, diskutuosime, ką šios sąvokos reiškia kiekvienam iš mūsų ir kaip gauti kuo daugiau naudingos informacijos sprendžiant, už ką balsuoti ateinančiuose rinkimuose.

Kviečiame pranešti apie savo dalyvavimą adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti. arba telefonu +370 (5) 212 69 51.

Share
   Išvalyti filtrą
 

 

 
Kalendorius Kalendorius
 
 

 
 
 

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.