Ežiukų Dryžiukų popietė

Pradžia: 2012-09-29 14:00
Pabaiga: 2012-09-29 17:00
Saltoniškių g. 9
Vilnius

Šį sekmadienį Ežiukų Dryžiukų klube laukia daug naujienų! Idejubankas.lt renginių angelai kvies vaikus išbandyti indiškų raštų ant rankų piešimą, o Rasosmozaika.lt organizuos papuošalų kūrybines dirbtuves – bus galima pasigaminti fantastiškas gėles iš organzos ir nusiverti karolius iš spalvotų makaronų arba medinių karoliukų.

Kūrybos namučių „Vėjų fėja“ Pepė Ilgakojinė pakvies į stebuklingą grožio šalį. Kol mes keliausim, mums dainuos A.Noviko džiazo mokyklos mokiniai ir šoks E.Daniutės šokių mokyklos mažieji šokėjėliai. Nukeliavę į grožio šalį, įmantriais raštais susipinsim kasas, išsipiešim veidus, krisim į klevo lapų krūvą, pripliauškinsim šimtą nuotraukų (atsineškit savo foto aparatus). Artėjant vakarui, garbingai pasveikinsim naujus klubo narius ir net nepajutę, kad jau 17 val., keliausim namo.

Ežiukų Dryžiukų klubas – tai socialinis projektas, siūlantis vaikams susipažinti su šiek tiek kitokiu pasauliu, išmokti naujų dalykų ir gyventi tausojant aplinką. Kiekvienas klubo sekmadienis turi skirtingą temą ir dalyvius su kuriais Ežiukai Dryžiukai moko vaikus įvairių amatų, drauge piešia, klijuoja, perdirba, šoka, dainuoja, madas demonstruoja, eiles deklamuoja, ugdo emocinį intelektą, daro jogą, sportuoja, groja.

Susitikimų vieta – „Panoramos“ centrinė aikštė.

Share
   Išvalyti filtrą
 

 

 
Kalendorius Kalendorius
 
 

 
 
 

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.