Seminaras „Lokalios idėjos – globalus verslas“

Pradžia: 2012-10-03 17:00
Pabaiga: 2012-10-03 18:00
J. Galvydžio g. 5, 203 salė
Vilnius

Maloniai kviečiame dalyvauti VšĮ Šiaurės miestelio technologijų parko organizuojamame „Northtown verslo klube", kurio tema – „Lokalios idėjos – globalus verslas“. „Northtown verslo klubas" įvyks VšĮ Šiaurės miestelio technologijų parke, 203 salėje.

Eksportas - vienas svarbiausių šalies ekonomikos augimo garantų. Ekonomikos analitikai aikčioja – 2010 metų pabaiga Lietuvos eksportas šoko į dar neregėtas aukštumas, kurios buvo neįveikiamos net prieš krizę. Būtent rekordiškai didėjantis eksportas 2010 m. padėjo atsigauti valstybės ekonomikai. Lietuva stengiasi išlaikyti esamas eksporto rinkas ir siekia aktyviau skverbtis į naujas, kurioms ekspertai planuoja ekonomikos augimą. Prioritetinėmis eksporto rinkomis šiandien laikomos Baltijos jūros regionas, ES rinka, Rytai, NVS, Izraelis, JAV. 2011 m. rugpjūtį bendras prekių eksportas grįžo į 6 mlrd. Lt zoną, o lietuviškos kilmės eksportui, tai buvo rekordinis mėnuo. Kodėl verta ir kada pradėti eksportuoti? Kokie nauji reikalavimai atsiranda eksportuojančioms įmonėms? Kokias rinkas pasirinkti? Kaip tinkamai pristatyti savo įmonę, produktus ar paslaugas? Kokie eksporto kanalai yra geriausi? Kaip eksportas įtakoja marketingą ir pardavimus?

Seminaro „Lokalios idėjos – globalus verslas“ pagrindinės temos:
Pagrindiniai eksporto principai;
Svarbiausi eksporto kanalai;
Tarptautinis marketingas ir komunikacija.

Vakaro pranešėjas:
Evaldas Brazys, VšĮ „Versli Lietuva“ Eksporto departamento vyr. projektų vadovas.

Registruokitės į renginį ŠMTP tinklapyje (www.smtp.lt), rubrikoje „Renginiai“ arba apie savo ketinimą dalyvauti prašome pranešti telefonu 2745407 arba elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.

Share
   Išvalyti filtrą
 

 

 
Kalendorius Kalendorius
 
 

 
 
 

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.