Skaitmeninių kūrybinių industrijų (SKI) festivalis PIXEL

Pradžia: 2012-10-05 09:00
Pabaiga: 2012-10-26 22:00
Įvairios Vilniaus vietos
Vilnius

Skaitmeninės kūrybinės industrijos (SKI) – tai meno, technologijų ir verslo susiliejimas. Tai žinių ekonomikos dalis, kurioje svarbiausiu elementu tampa kūrybiškas požiūris į technologijas. Vakaruose kūrybinės industrijos (KI) sparčiai plečiasi, Londone jos sugeneruoja daugiau nei dešimtadalį viso BVP. Vilnius taip pat turi kuo didžiuotis šioje srityje, verslininkai vis dažniau yra linkę taikyti naujausias įmonių valdymo sistemas, kurti inovatyvius produktus, į gamybos procesą integruojant skaitmenines technologijas, klientams pasiūlant ekstraordinarius sprendimus.

Šiais metais pirmą kartą Lietuvoje įvyks skaitmeninių kūrybinių industrijų festivalis "PIXEL" skirtas Vilniuje sukurti erdvę, kuri suvienys drąsius ir inovatyvius verslininkus bei talentingiausius visos Lietuvos kūrėjus. Šis renginys skatins kūrėjų kūrybiškumą, dalijimąsi idėjomis ir patirtimi, o verslininkus – nebijoti eksperimentuoti ir į verslo procesus žvelgti kūrybiškai. Kūrybiškumas tampa svarbiu ekonomikos varikliu, taigi labai svarbu kurti idėjinius tiltus tarp investicijų ir talento.

Tris savaites truksiantis festivalis prasidės spalio 5 d. ir tęsis iki pat spalio 26-osios. Jo metu įvyks 15 paskaitų, 10 susitikimų ir diskusijų bei 3 kūrybinės sesijos, o festivalį vainikuos talentingiausius kūrėjus bei kūrybiškiausius verslininkus sukviesiantys skaitmeninių kūrybinių industrijų apdovanojimai.

Festivalio metu bus pristatomos naujausios skaitmeninių technologijų tendencijos, pasakojamos sėkmingo verslo ir meno bendradarbiavimo istorijos, organizuojamos kontaktų mugės, o, svarbiausia, sukurta kūrybiška erdvė, leisianti improvizuoti, kurti ir eksperimentuoti. Tie, kurie nebijo eksperimentuoti, turi būti skatinami ir reikiamai įvertinti.

Registracija

Programą rasite  http://pixelfest.lt/#home-timetable-head

Share
   Išvalyti filtrą
 

 

 
Kalendorius Kalendorius
 
 

 
 
 

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.