Tarptautinis BEEpositive šviesos instaliacijų festivalis

Pradžia: 2012-10-13 18:00
Pabaiga: 2012-10-13 21:00
Pilaitė
Vilnius

Šių metų tema „Prisikėlimas“. Tai daugiaprasmis ir provokuojantis žodis kuris daugiau asocijuojasi su religija, bet ne tik, tai ir panaudotų daiktų prikėlimas antram gyvenimui, mikrorajono atgaivinimas nors ir vienam vakarui... Šių metų renginiu visuomenė bus skatinama atkreipti dėmesį į ekologiją ir savo aplinkos ir energijos resursų tausojimą, didėjantį atliekų kiekį.

Renginio organizatoriai kūrybinės dirbtuvės BEEpart kviečia vilniečius ištrūkti iš miesto centro ir savaitgalį praleisti netradicinėje aplinkoje. „Idėja kilo įkūrus BEEpart kūrybines dirbtuves, siekiant suburti vietos bendruomenę bei surengti didesnius kultūrinius renginius“, - sako BEEpart įkūrėjas Andrius Ciplijauskas.

Eksperimentinis meno centras įsikūręs tarp miškų, nebaigtų statytų pastatų, prie daugiabučių. Ekologiškas nepriklausomas nuo infrastruktūros pastatas sukurtas iš nebenaudojamų jūrinių konteinerių, apšiltintų šiaudais, be tradicinio vandentiekio ar kanalizacijos.

Atvykstantiems į renginį kelią rodys nebaigtas statyti 9 aukštų daugiabutis, virsiantis įvairiom spalvom žaižaruojančiu pastatu, festivalio lankytojus džiugins specialiai sukurta miško alėja, pilaitiškiai ir miesto svečiai turės galimybę užlipti į specialiai sukonstruotą apžvalgos tiltelį ir pamatyti savo rajoną iš kitos perspektyvos, bei kitomis šviesos instaliacijomis ir skulptūromis. Taip pat bus galima pamatyti ir naujausius apšvietimo technikos sprendimus.

Festivalyje dalyvaus žymus Australijos menininkas – Lawrence Wallen bei Lietuvos menininkai Linas Kutavičius, Saulius Valius ir kiti. Savo darbus pristatys miestiečiai bei meno studentai.

Share
   Išvalyti filtrą
 

 

 
Kalendorius Kalendorius
 
 

 
 
 

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.