Šeimos popietė

Pradžia: 2012-10-27 12:00
Pabaiga: 2012-10-27 14:00
Pamėnkalnio g. 34
Vilnius

„Šeimos popietė“ – tai kartą per mėnesį vyksiantys užsiėmimai, skirti tėveliams ir mamytėms, kurie turi mažų vaikų arba jų dar tik laukiasi. Užsiėmimų metu bus sekamos pasakos, dainuojamos lopšinės, vaikų, šeimos, kalendorinės lietuvių liaudies dainos, žaidžiami įvairūs žaidimai, grojama kanklėmis bei kitais instrumentais, piešiama, skatinama mažylių ir jų tėvelių fantazija ir saviraiška.

Šios popietės yra neformalūs, bet linksmi ir kūrybingi pasibuvimai su šeima, kurių metu ne tik stiprėja tarpusavio ryšys, bet yra pažįstama tradicinė lietuvių ir kitų tautų kultūra, plečiasi pasaulio suvokimas, bei dalijamasi patirtimi. Čia nėra žmonių, kurie negalėtų dainuoti ar pasekti pasakos, nes visko – dideli ir maži – mokysimės kartu ir, svarbiausia, mus mokys ne knygos, o gyvas bendravimas, bei tradicijų perdavimas iš lūpų į lūpas... Tad ateikite patys ir perduokite kitiems...

Būtina išankstinė registracija el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti. arba tel. 8 5 279 1287 .

Share
   Išvalyti filtrą
 

 

 
Kalendorius Kalendorius
 
 

 
 
 

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.