Pasivaikščiojimas po laukines aludes, arba „Stotis–Centriukas“

Pradžia: 2012-10-19 17:30
Pabaiga: 2012-10-19 22:00
Įvairios Kauno vietos
Kaunas

Kauno LUNI kviečia susitikti prie Geležinkelio stoties (prie priekinio fasado, po laikrodžiu) ir patraukti per barus ir kavines, kuriuose galbūt nebuvote.

Vis labiau įsigalint higienos, tvarkos ir saiko kultui, laukinės aludės yra stumiamos į gyvenimo pakraščius: nei „merginos nusivesi", nei „Švyturio Balto" užsisakysi, teks priimti domėn ne visuomet tvarkingus, sėkmingus bei geranoriškus jų klientus. Tuo pačiu, kaip valstybinio, o vėliau – laukinio, „nekultūringo" kapitalizmo laikų palikimas, jos tampa hėgeliškajame istorijos supratime įstrigusiais nejudriais inkliuzais.

Kaunas nuo Vilniaus skiriasi tuo, kad laukinės aludės čia dar nėra visai išstumtos iš centrinių teritorijų į jų paribius. Tad pirmajam LUNI pasivaikščiojimui siūlome patirti grynąjį centro alų ir jo pilstytojus tiesiogiai, nes rytoj tokios galimybės gali nebelikti.

Maršrutas: Baras pavadinimu „Baras" Girstupio g. – senosios bohemos pamėgta „Lūžtanti banga" – kažkada vieninteliu Lietuvoje naktiniu baru buvęs ir kokakolos stebuklu visus girdęs „Mažasis Paryžius" – muzikantų įkurtas „Belkanto" – alaus rūšių gausa pasižymintis, kiaulių šnipų paragauti kviečiantis „Kauno alus" Birštono g. – geriausiai vakaro pabaigai tinkantis (kol kas dar) visą parą veikiantis legendinis centro „načnykas".

Alkoholį vartoti nebūtina; maršrutas gali spontaniškai keistis vaikštančiųjų pageidavimu ir dėl force majeure; prisijungti galima ir eigoje. Apie savo barus šiek tiek papasakos jų savininkai ir darbuotojai, bet prie bokalo visuomet laukiami ir spontaniškieji lektoriai-iš-eigos.

Share
   Išvalyti filtrą
 

 

 
Kalendorius Kalendorius
 
 

 
 
 

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.