Kauno muzikos ansamblio „Ainiai“ koncertas

Pradžia: 2012-10-23 18:00
Pabaiga: 2012-10-23 19:00
Vytauto pr. 79/Kęstučio g. 1
Kaunas

Apie kolektyvą:

Koncertinė įstaiga Kauno muzikos ansamblis „Ainiai“ susikūrė 1991 metais, dabartinio kolektyvo vadovo Jono Urbono ir Kauno dramos teatro aktoriaus Petro Venclovos dėka.

Galima teigti, kad iškart po šalies atgimimo susikūręs ansamblis gaivino lietuvišką dvasią, kėlė šalies kultūrą, o svečiose šalyse prestižą. Nuo 1992 iki 2004 metų ansamblis gastroliavo Rusijoje, Ukrainoje, Vokietijoje, Anglijoje, Lenkijoje, Prancūzijoje, Norvegijoje, JAV, Kanadoje, Švedijoje, Belgijoje ir kitur. Koncertų metu ansamblis visuomet sugebėdavo sudominti ir sužavėti žiūrovą. Tai atspindi ir ansamblio archyvinė medžiaga, spaudos atsiliepimai ir pavienių žmonių padėkos.

Šiomis dienomis „Ainiai" guviai žengia į priekį šiuolaikinės žinių visuomenės diktuojamu tempu. Kolektyvas - nuolatiniam kūrybiniam procese, tobulinamos koncertinės programos, kuriami nauji kūriniai. Nuolatos išlieka noras sudominti, nustebinti, pradžiuginti ir dvasiškai praturtinti žiūrovą.

Ansamblyje groja septyni profesionalūs muzikantai, dainuoja trys profesionalūs solistai (Rytis Janilionis, Aurimas Raulinavičius, Gitana Lapinskaitė), kurie yra ne vieno tarptautinio konkurso laureatai. Ansamblis originalus ir įdomus instrumentų gausa ir įvairove.

Share
   Išvalyti filtrą
 

 

 
Kalendorius Kalendorius
 
 

 
 
 

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.