ETNO ketvirtadienis

Pradžia: 2012-11-08 18:30
Pabaiga: 2012-11-08 20:00
Pamėnkalnio g. 34
Vilnius

„ETNO ketvirtadienis“ – tai galimybė įvairaus amžiaus ir profesijų žmonėms, kurie domisi ar dar tik nori atrasti etninę kultūrą, susipažinti su ja įvairių seminarų, diskusijų, etno kino peržiūrų, pasidainavimų, pasigrojimų ar dirbtuvėlių metu. Per užsiėmimus, gerdami lietuviškų žolelių arbatą, dainuosime liaudies dainas, grosime tradiciniais ir „šiuolaikiniais“ muzikos instrumentais, megsime riešines, vysime juostas, gaminsime kalėdinius žaisliukus ir Užgavėnių kaukes, marginsime velykinius kiaušinius, žiūrėsime etno kiną, klausysimės paskaitų ir įvairiausių pasakojimų, atsižvelgdami tiek į dalyvių poreikius, tiek į natūralų gamtos ciklą, kalendorines šventes.

Šiais užsiėmimais norime priartinti tradicinę kultūrą visiems, norintiems ją pažinti, tad jie vyks vakare, kai baigiasi dienos darbai. Tai galimybė vienoje vietoje susitikti skirtingo amžiaus ir skirtingo patyrimo žmonėms bei pasidalinti savo patirtimi ir turimomis žiniomis.

Lapkričio 8 d. – ETNO dirbtuvėlės. Mokysimės megzti riešines tradiciniais ir pačių susikurtais raštais. Apie priemones, kurias reikia turėti su savimi informuosime užsiregistravus į užsiėmimą.

Būtina išankstinė registracija. Daugiau informacijos el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti. arba tel.8 5 279 1287

Share
   Išvalyti filtrą
 

 

 
Kalendorius Kalendorius
 
 

 
 
 

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.