Aktorės Marijos Dičpetrytės atsiminimų knygos „Magdė“ pristatymas

Pradžia: 2012-11-05 18:00
Pabaiga: 2012-11-05 19:00
Teatro g. 8
Vilnius

Renginio programoje dalyvaus pati knygos autorė, taip pat aktorė Lilija Žadeikytė, aktorius ir bardas Gediminas Storpirštis, pianistas Petras Geniušas ir literatūros kritikas bei žurnalistas Stasys Lipskis.

„Aktoriaus darbas nelengvas, jeigu jis rimtas kūrėjas, o ne akimirkos žvaigždutė. Žmonėms iš šalies susidaro toks įspūdis, atėjo pora valandų, pavaidino – vieni malonumai. O repeticijos, o ruošimasis, o nemigo naktys, ieškant to tikro vaidmens kelio...“ – apie sudėtingą aktoriaus darbą savo knygoje kalba M. Dičpetrytė.

Kaip parašyta knygos „Magdė“ anotacijoje – tai neatsargus autorės bandymas. Knyga sudaryta iš trijų dalių. Pirmoji – pro mažos Magdelės akis prabėga visi buities ir išoriniai įvykiai, kurie po truputį formuoja mergaitės gyvenimo sampratą ir žymėjo likimo vingius. Autorė neįkyriai pateikia visus įvykius fragmentiniais vaizdais. Sutinka savo didžią meilę, o pabaigoje įvyksta didžiausias jos gyvenime lūžis. Antroje – lakoniški pastebėjimai apie pačios autorės kūrybinį darbą, o trečioje dalyje ji kalba apie naujas patirtis, darbus ir susitikimus su įžymiais rusų aktoriais tokiais kaip Michailas Ulijanovas ir Aleksėjus Batalovas.

Share
   Išvalyti filtrą
 

 

 
Kalendorius Kalendorius
 
 

 
 
 

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.