Menininkų darbų peržiūros. Laura Grybkauskaitė

Pradžia: 2012-11-02 12:00
Pabaiga: 2012-11-07 19:00
Vilniaus g. 39
Vilnius

Galerijos VARTAI peržiūrų kambaryje bus pristatoma jaunos menininkės Lauros Grybkauskaitės instaliacija kafkiškas PROCESAS.

kafkiškas PROCESAS – instaliacija, pačios autorės siejama tiek su menininko, tiek su jo kūrybinio proceso vertės ir savivertės įvaizdinimu. Kartais tarp užgimusios minties, jos realizavimo ir galutinio rezultato pasikartojanti nepasiekiamumo būsena, sukelia egzistencinę įtampą. Laura Grybkauskaitė savo instaliacijoje ją įvaizdina, paversdama įprastai žiūrovui nematomą kūrybinio proceso dalį ore pakibusiu objektu.

Laura Grybkauskaitė žinoma kaip jaunosios kartos grafikė, spėjusi sudalyvauti ir sulaukti įvertinimo ne vienoje parodoje Lietuvoje ir svetur. Šių metų pavasarį „Vartų“ galerijos peržiūrų kambaryje buvo pristatyta Lauros piešinių serija „Aristokratai“, o 2011 metų rudenį eksponuoti darbai iš estampų ciklo „Ritualai“ (2010/2011), „Būsena“ (2010), „Transliacija“ (2009). Svarbiausios menininkę dominančios, jos kūryboje socialinį charakterį įgaunančios temos: abstrahuota kasdienybė, nesėkmė, abejonės prasme ir būtinumu.

Share
   Išvalyti filtrą
 

 

 
Kalendorius Kalendorius
 
 

 
 
 

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.