Kursai: Franšizavimas – pažangus sėkmingo verslo plėtros modelis

Pradžia: 2012-11-12 17:00
Pabaiga: 2012-11-12 21:00
Basanavičiaus g. 29A
Vilnius

Kursų tikslas:

Supažindinti dalyvius su franšizavimu kaip vienu iš sparčiausiai populiarėjančių verslo plėtros modelių, jo ypatybėmis ir sukuriamomis galimybėmis

Apžvelgti pagrindinius franšizės sukūrimo ir įsigijimo etapus

Pristatyti franšizių pavyzdžius iš kūrybinio verslo sektoriaus (leidyba, pramogos, muzika ir pan.)

Kursų nauda dalyviui:

Įgysite svarbiausias žinias apie franšizavimą, susipažinsite su šio verslo plėtros modelio kontekste naudojama terminologija ir pagrindiniais modelio veikimo principais.
Susipažinsite su franšizavimo kaip verslo plėtros modelio privalumais ir trūkumais, suprasite pagrindinius šio modelio skirtumus lyginant su kitomis verslo plėtros alternatyvomis.
Susipažinsite su franšizės sukūrimo ir įsigijimo algoritmais, pažvelgsite į franšizės verslą franšizės davėjo ir franšizės gavėjo akimis.

Severinas Žilinskis. Franšizavimo konsultantas. Tarptautinio franšizės konsultantų tinklo narys. Rytų Europos Franšizės Asociacijos pirmininkas. Lietuvos franšizės centro (www.fransizescentras.lt) direktorius, knygų „Franšizės žinynas“ ir „Franšizės įsigijimas – greitkelis į sėkmę“ bendraautorius. Įvairių vietinių ir tarptautinių publikacijų apie franšizavimą autorius. Patyręs lektorius, skaitęs paskaitas vietinėse ir tarptautinėse renginiuose apie franšizavimą. Parengė programas ir dėstė virš 20 seminarų franšizavimo tematika Lietuvoje ir užsienyje.

Išankstinė registracija į kursus vykdoma iki kursų dienos 12 val. el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti. .

Share
   Išvalyti filtrą
 

 

 
Kalendorius Kalendorius
 
 

 
 
 

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.