Kompozicija su dainomis ir giesmėmis „Krintant žvaigždei la la la“

Pradžia: 2012-11-12 18:00
Pabaiga: 2012-11-12 20:00
Teatro g. 8
Vilnius

Lietuvos teatro sąjungoje svečiuosis unikalus Naisių vasaros teatras. Vakaro metu bus pristatyta sceninė kompozicija su dainomis ir giesmėmis „Krintant žvaigždei la la la“ pagal J.Tumo-Vaižganto, K.Binkio ir J. Žlabio-Žengės kūrybą. Režisierė - Regina Steponavičiūtė.

Teatras vienija jaunus, talentingus ir ne kartą, apdovanotus, diplomuotus (visi yra baigę Šiaulių universiteto Menų fakulteto Estrados meno specialybę), kūrybingus aktorius, kuriuos Lietuva pažįsta iš serialo „Naisių vasara“.

Naisių vasaros teatras – unikalus reiškinys Lietuvos teatrų gausybėje. Tai – nekomercinis teatras, kurio spektakliai be bilietų.Keliaujantis po Lietuvą Naisių vasaros teatras propaguoja lietuvių kultūrą ir įgyvendina svarbią misiją – skleisti tautiškumą per lietuvių autorių bei dramaturgų kūrinius. „Naisių vasaros“ projektų mecenatas ir sumanytojas Ramūnas Karbauskis atvirauja, kad toks unikalus teatras, kurį žino jau dauguma šalies regionų ir miestelių, siekia padovanoti žmonėms kažką šviesaus, mielo, prasmingo ir nepretenduoja į apdovanojimus, tačiau šiais metais vykusiame Dalios Tamulevičiūtės vardo profesionalių teatrų festivalyje Naisių vasaros teatras laimėjo net dvi nominacijas.

Share
   Išvalyti filtrą
 

 

 
Kalendorius Kalendorius
 
 

 
 
 

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.