Klubas „Prie arbatos“ – apie „Sirenų“ festivalį

Pradžia: 2012-11-14 18:00
Pabaiga: 2012-11-14 19:00
Šiltadaržio g. 6
Vilnius

Neseniai pasibaigęs tarptautinis teatro festivalis „Sirenos“ iškėlė keletą klausimų – net tik apie kitokio meno suvokimą, bet ir apie pačių spektaklių atranką, festivalio specifiką ir kryptį. Todėl nuslūgus karštoms diskusijoms šį trečiadienį kviečiame į Menų spaustuvės Infoteką, kur begerdami arbatą apie tai bandysime pasikalbėti su festivalio rengėjais.

„Neketiname dar sykį kapstytis po temą, susijusią su vienu spektakliu, apie kurį, regis, pasisakė visi, matę ir nematę, bet laikę savo pareiga tai pakomentuoti, – sako būsimą diskusiją moderuosiantis teatro kritikas Vaidas Jauniškis. „Būtų prasmingiau su organizatoriais pasikalbėti apie festivalio misiją, jų atrankos kriterijus, kurie imami nagrinėti straipsniuose ir „užkulisiuose“. Todėl bandysime tiesiog panagrinėti tarptautinio teatro festivalio fenomeną ir jo viziją bei prasmę“.

Diskusijoje dalyvaus „Sirenų“ festivalio meno vadovė Audra Žukaitytė ir festivalio direktorius Martynas Budraitis, o festivalių įvairovę, jų specifiką Lietuvoje ir užsienyje plačiau apžvelgs teatrologė dr. Rasa Vasinauskaitė.

Share
   Išvalyti filtrą
 

 

 
Kalendorius Kalendorius
 
 

 
 
 

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.