"Panevėžio kalėdinė mugė 2012"

Pradžia: 2012-12-14 10:00
Pabaiga: 2012-12-16 20:00
Parko 12
Panevėžys

Su vėju šventė artėja pas tave! Pirmą kartą šventinis Kalėdinis renginys beldžiasi į Panevėžio ir panevėžiečių duris. Gruodžio 14-16 dienomis, Panevėžio „Cido“ arenoje, organizuojama „Kalėdinė mugė 2012”.

Didžiosios metų šventės šešėlyje nepalieka nė vieno, tad mugių ir parodų organizatorius „Expo Vakarai“ kviečia pasinerti į tikrą Kalėdų miestą ir prisijungti prie Kalėdinės šventės šurmulio.

Kalėdinė mugė užburs ne tik savo atmosfera, bet ir Kalėdiniais renginiais. Visas tris dienas scenoje vyks įvairūs kolektyvų pasirodymai nuo jauniausių atlikėjų iki senjorų: "Fiva", "Gintarėlis", KTU meno kolektyvas, "Grandinėlė", "Žara", „Gija", "Eurodance", "Linas", "Smiltelė", "Čiūto", "Nevėžis", "Pan Kol Girls", saksofonistas Jonas Sikorskis, muzikos mokyklų akordeonininkai, "Saulužė", "Viltis", "Kalėdinė elektrinė gitara", „Svaja", "Tolomėja", "Nevėžis", "Pynimėlis", "Jovaras", Panevėžio YAMAHA muzikos mokykla, GOSPEL, JAZZ, "Perliukai", "Diamonds", „Geras“, „Alemanda“, „Satory“, „Miestelėnai“, "Sing Christmas-2012" laureatai su Marija Čepukaityte, Jorūnės ir Gendriaus Jakubėnų mokiniai.

Mugės svečių laukia autentiški tautodailininkų ir amatininkų darbai, suvenyrai, šventinės dovanos, o mėgstančių pasmaguriauti laukia kvepiantys, garuojantys skanumynai.

Sukurk Kalėdinį žaisliuką, dalyvauk konkurse ir papuošk šią Kalėdų šventę! Mugės metu vyks konkurso „Kalėdinis žaisliukas 2012“ darbų paroda. Konkurse gali dalyvauti visi norintys vaikai nuo 6 iki 19 metų amžiaus grupės, ir laimėti puikių Panevėžio „Varlės salono“, Varle.lt, įsteigtų prizų – fotoaparatų.

Šis renginys skirtas visiems, kurie, nepaisant savo amžiaus, tiki Kalėdų seneliu ir jaučia šventinę dvasią. Tad prisidėk ir Tu prie Kalėdinės nuotaikos mūsų mieste!

Mugės darbo laikas:
Gruodžio 14-15 d. 10:00 - 20:00val.
Gruodžio 16 d. 10:00 - 19:00val.

Share
   Išvalyti filtrą
 

 

 
Kalendorius Kalendorius
 
 

 
 
 

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.