Filmas „Yves Saint Laurent. Beprotiška meilė“ iš programos „Kinas kiekvienai širdžiai“

Pradžia: 2012-11-23 17:00
Pabaiga: 2012-11-23 18:40
A. Goštauto g. 2/15
Vilnius

Režisierius Pierre Thoretton
Žanras dokumentika
Filmo kilmės šalis Prancūzija
Filmo sukūrimo metai 2010
Filmo kalba originalo
Titrų kalba lietuvių

Vos sulaukęs pilnametystės, jis tapo „Dior“ mados namų vadovu, o prabėgus dar keleriems metams, kai buvo skandalingai iš jų išmestas, pradėjo kurti savo drabužių liniją. Jis dievino moters grožį ir savo mūzas Catherine Deneuve bei Iman. Pagaliau jis žengė svarbų žingsnį mados demokratizacijos link – savo aukštosios mados namuose pradėjo kurti platesnėms masėms įkandamas pr?t-?-porter drabužių kolekcijas. Jis dirbo kaip apsėstas, su ne mažesniu įkarščiu linksminosi ir legendinėje kokaino ir prabangos oazėje – klube „Studio 54“. Tai viena svarbiausių XX a. mados istorijoje figūrų – Yves’as Saint Laurent’as, apie kurį režisierius Pierre‘as Thorettonas ir sukūrė dokumentinį filmą.
Filmo autorius leidžia pažvelgti anapus skambiausių antraščių, greta audringo profesinio gyvenimo ne mažiau dėmesio skirdamas ir Y. Saint Laurent’o santykiams su verslo bei gyvenimo partneriu Pierre’u Bergé.
„Apie madą nieko neišmanau, man rūpi žmonės. Man tai filmas apie meilę“, – sako P. Thorettonas, asmeniškai pažinojęs Yves’ą Saint Laurent’ą. (T)

Share
   Išvalyti filtrą
 

 

 
Kalendorius Kalendorius
 
 

 
 
 

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.