Filmas „Gainsbourg‘as. Didvyriškas gyvenimas“ iš programos „Kinas kiekvienai širdžiai“

Pradžia: 2012-11-24 17:00
Pabaiga: 2012-11-24 19:20
A. Goštauto g. 2/15
Vilnius

Režisierius Joann Sfar
Žanras muzikinė biografinė drama
Filmo kilmės šalis Prancūzija, JAV
Filmo sukūrimo metai 2010
Filmo kalba pranc.
Titrų kalba lietuvių
Filmo aktoriai Eric Elmosnino, Lucy Gordon, Laetitia Casta, Anna Mouglalis, Kacey Mottet Klein

Lucieno vaikystė prabėgo nacių apgultame Paryžiuje, mokantis groti pianinu, piešiant natiurmortus ir... moterų aktus dailininko studijoje. „Aš anksti suaugau“, – paaiškina savo širdies damai berniukas, padeklamavęs Baudelaire‘ą ir lyg vyras pešdamas dūmą. Iki trisdešimties Lucienas siekė tapti dailininku, tačiau jo išmintingasis antrininkas pakuždėjo, kad didžioji sėkmė jo laukia prie pianino. Taip prasidėjo naujas – muzikinis Serge‘o Gainsbourg‘o gyvenimas. Garsus dainų autorius ir atlikėjas pakerėjo daugybę moterų. Jo mylimosiomis tapo gražuolės Brigitte Bardot ir Jane Birkin. Jų įkvėptas muzikantas sukūrė savo garsiausias, erotikos kupinas meilės dainas.
Biografinis filmas „Gainsbourg‘as. Didvyriškas gyvenimas“ – tai garsaus jaunosios kartos komiksų kūrėjo Joanno Sfaro, išgarsėjusio kaip komiško bestselerio apie žydų kilmės prancūzų dainininką S. Gainsbourg‘ą autoriaus, režisūrinis debiutas.
Ericas Elmosnino, filme įkūnijęs legendinį muzikantą, 2010 m. Traibekos kino festivalyje Niujorke pripažintas geriausiu aktoriumi. (N-16)

Share
   Išvalyti filtrą
 

 

 
Kalendorius Kalendorius
 
 

 
 
 

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.