2-oji Vilniaus keramikos meno bienalė

Pradžia: 2012-08-21 12:00
Pabaiga: 2012-09-15 19:00
Aušros Vartų g. 7
Vilnius

2-oji Vilniaus keramikos meno bienalė, įgavusi pagreitį, kurį suteikė pirmosios ruošimo patirtis, rudenėjančioje sostinėje vėl kviečia apžvelgti pastarųjų dvejų metų Lietuvos ir iš jos kilusių užsienio keramikų kūrybą. Nors mūsų kraštas nedidelis, tačiau turime tikrai pajėgių, originalia kūryba garsėjančių keramikos meno kūrėjų. Bienalė į savo orbitą pamažu įtraukia tik čia naujausius savo kūrinius norinčius pristatyti dailininkus.

Viena iš svarbiausių šių metų naujovių – parodoje galėsime susipažinti ne tik su Lietuvoje gyvenančių keramikų darbais. Į kvietimą pateikti savo kūrinius atsiliepė Jungtinėse Amerikos Valstijose, Kanadoje.

Kita antrosios bienalės naujovė – nekonkursinė atrankos komisijos narių – keramikų kūrinių ekspozicija. Ji suteikia progą pasverti jos narių kūrybos potencialą. Komisija ne tik „sijojo“ pateiktus darbus, bet ir išrinks bienalės laureatus.

Tęsiant pirmosios bienalės tradicijas, šiais metais taip pat eksponuojami Vilniaus dailės akademijos bei jos fakulteto Kaune keramikos specialybės bakalauro ir magistro pakopos studentų darbai, kuriuos atrinko keramikos katedrų vadovai. Nors juose esama noro neatsilikti nuo pasaulinio meno tendencijų, bet nepamirštamos ir klasikinės vertybės: siekis keramikoje išryškinti ir kūrybiškai panaudoti medžiagų prigimtines savybes.

Share
   Išvalyti filtrą
 

 

 
Kalendorius Kalendorius
 
 

 
 
 

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.