Tarptautinis senturgis "Laiko ratu" 2012

Pradžia: 2012-10-19 08:00
Pabaiga: 2012-10-21 18:00
Pramonės pr. 16
Kaunas

Nuo 2009 metų tarptautinis senturgis „Laiko ratu“ organizuojamas tris kartus metuose: kovo, gegužės ir spalio mėnesiais. Senturgis vis labiau tampa tarptautiniu sendaiktininkų, meno kolekcionierių, interjero puoselėtojų, žinovų ir istorija besidominčių žmonių švente. Per tris šios šventės dienas turguje apsilanko daugiau kaip 150 tūkstančių lankytojų.

Penkerių metų bėgyje tarptautinio senturgio prekybininkų ir dalyvių skaičius tik augo ir auga. Pastaraisiais metais senturgyje dalyvauja daugiau kaip 300 sendaiktininkų. Prie sendaiktininkų iš Baltijos šalių (Lietuvos, Latvijos ir Estijos) vis gausiau jungiasi dalyviai iš Lenkijos. Noriai atvažiuoja svečiai iš Rusijos, tačiau kaip šventės stebėtojai, kadangi pastarieji vis dar varžomi „sienų“.

Senturgio metu prekybininkai, kolekcionieriai lankytojams pristato gausų sendaikčių (buities, žemės ūkio, amatų) pasirinkimas, numizmatikos ir filatelijos kolekcijas, bukinistų ieškomas knygas, retus antikvarinius ir meno dirbinius.Unikalios senovinės technikos demonstracija.

Lankytojų ir pačių šventės dalyvių patogumui tarptautinis senturgis „Laiko ratu“ vyksta didelėje, daugiau kaip 2000 kvadratinių metrų palapinėje, kuri apsaugo nuo lietaus ar kaitrios saulės.

Share
   Išvalyti filtrą
 

 

 
Kalendorius Kalendorius
 
 

 
 
 

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.