Ekspozicija „Vilniaus žvilgsniai“

Pradžia: 2012-08-15 10:00
Pabaiga: 2012-09-16 22:00
Užupis
Vilnius

Priešais „Užupio kavinę“ ir meno buveinę „Galera“ virš sraunios upės tėkmės bus iškabintos nuotraukos. Paroda, kurią rengia klubas „Fotokablys“, vadinasi „Vilniaus žvilgsniai“. Tai ant akmeninės krantinės eksponuojami fotografiniai žvilgsniai į sostinės gyvenimą. Pagrindiniai akcentai yra ne miesto gatvės ar architektūros linijos, bet žmonės. Vilniečiai juos pastebi aikštėse, skveruose, plačiose gatvėse ar vingiuotuose skersgatviuose, mato renginiuose. Ekspozicijoje - ir atpažįstami, ir nežinomi sostinės žmonės, kuriantys savitą miesto atmosferą.

Meninę akciją rengiantiems fotografijų autoriams nerūpėjo, kokiam socialiniam sluoksniui priklauso ar kiek sėkmingi jų nuotraukų herojai. Tai yra mūsų miesto veidai, be kurių sostinė būtų sunkiai įsivaizduojama.

„Fotokablys“ vienija įvairaus amžiaus ir profesijų žmones, kurių aistra yra fotografija. Vieniems tai - laisvalaikio pomėgis, kitiems - papildomas uždarbis, dar kitiems - pagrindinė veikla. Fotografijos entuziastų klubas įgyvendina įvairias idėjas, viena jų – ekspozicija „Vilniaus žvilgsniai“.

Share
   Išvalyti filtrą
 

 

 
Kalendorius Kalendorius
 
 

 
 
 

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.