Išvalyti filtrą
 

 

 
Kalendorius Kalendorius
 
 

 
Diskusijų klubas prie labdaros ir paramos fondo "Saulė ir vėjas"

Ar žinote, kaip galime padėti vieni kitiems?.. Tuomet... Kviečiame – dalyvaukite diskusijų klubo prie labdaros ir paramos fondo "Saulė ir vėjas" susitikimuose, kurie vyksta kiekvieną mėnesį Kalvarijų bibliotekoje (Kalvarijų g. 29, Vilnius). Nesvarbu, kiek Jums metų*, kaip Jūs atrodote ir kuo užsiimate... Jeigu IEŠKOTE tiesos, tvarkos ir paprastumo, savo kelyje išties SIEKIATE nuoširdžiai pažinti, įvardindami viską ir visa daug tiksliau, jeigu NORITE ar KETINATE naujai ATRASTI spalvingą ir mielą išminties bei, aišku, SAVO GALIMYBIŲ PASAULĮ... – laukiame visų Jūsų (*rekomenduojamas diskusijų dalyvių amžius - nuo 18 metų). Artimiausias susitikimas vyks 2014 m. spalio 11 d., šeštadienį. 11 val. – I dalis, tema: Ambicija... Jos Kelias bei Išraiškos Mumyse... 12 val. – II dalis, tema: Aš Galiu... Aš Noriu... Aš Privalau... Bendra susitikimo trukmė – apie 105 min. Plačiau apie renginį skaitykite adresu: www.klauski.lt Organizatorius: LPF "Saulė ir vėjas" / SIAGRUP  

Vilniaus Kalvarijų biblioteka

Nuo: 2014-10-11 11:00

Iki: 2014-10-11 12:45


KOLUMBIETIŠKAS KINAS! „Mambo cool“

Kolumbietiškas filmas su angliškais subtitrais Šiame niujorkiečio režisieriaus Chriso Gude filme pasakojama apie baltus miltelius, narkotikų prekeivius, prostitutes, gyvenančias didmiesčio priemiesčių šešėliuose, kur niekada neužklysta joks turistas. Pagrindinis personažas prisistato kaip karys, mokantis kalbėtis su dvasiomis. Filmas neturi nuoseklaus siužeto, tačiau siejamoji grandis – personažų aistra mambo šokiui, muzikai ir istorijai. Nors ir gyvena visiškame skurde, filmo personažai trykšta energija, jiems muzika – gyvenimo atgaiva ir prasmė. Vienas iš spalvingiausių personažų teigia, kad tikra muzika turi paliesti ne tik širdį, bet ir suvirpinti sielą. O muzikos fone veikėjų pasakojamos istorijos įgyja magiškumo. Visi filmo personažai – realūs asmenys, režisieriaus draugai, tad visiškai nekompleksavo prieš kamerą. Režisierius nesistengė sukurti dar vieno realistiško filmo apie beviltišką narkomanų gyvenimą. Jo personažai gyvena siurrealistiškame, magiškojo realizmo pasaulyje ir jų visiškai nevargina rutina.

Kūrybinės dirbtuvės "Beepart"

Nuo: 2014-10-02 19:20

Iki: 2014-10-02 21:00


Liepojos universiteto studentų darbų paroda „Sportas ir erdvė“

Šiaulių universiteto bibliotekos III aukšte veikia Liepojos universiteto dizaino specialybės studentų darbų paroda „Sportas ir erdvė“. Paroda veiks iki spalio 17 d.

Šiaulių universiteto biblioteka

Nuo: 2014-10-01 08:00

Iki: 2014-10-17 19:00


Liepojos universiteto studentų darbų paroda „Sportas ir erdvė“

Šiaulių universiteto bibliotekos III aukšte veikia Liepojos universiteto dizaino specialybės studentų darbų paroda „Sportas ir erdvė“. Paroda veiks iki spalio 17 d.

Šiaulių universiteto biblioteka

Nuo: 2014-10-01 08:00

Iki: 2014-10-17 19:00


Koncertas "Su meile Tau, mokytojau"

Spalio 5 d. 15 val. Vilniaus šv. Kotrynos bažnyčioje švęsime Tarptautinę mokytojų dieną. Kartu su Mokytojų namais koncertą dovanoja Kauno Valstybinio muzikinio teatro solistės Raimonda Tallat-Kelpšaitė, Rita Preikšaitė, koncertmeisteris Gytis Cinauskas. Koncerto programoje atlikėjai atskleis dviem moterų balsams sukurtų kūrinių gamą: nuo lyriškos barkarolės iki dramatizmo kupinų operų arijų. Gražiausius soprano ir mecosoprano duetus atliekančios dainininkės kuria ryškiaspalvius vaidmenis teatro scenoje. R.Tallat-Kelpšaitė dirba ir pedagoginį darbą, nuolat koncertuoja yra ansamblio „Trys panteros" narė. Dalyvauja dainininkų konkursuose yra pelniusi ne vieną apdovanojimą. Rita Preikšaitė aksominio balso mecosopranas, žinoma tiek operetės, tiek klasikos koncertų klausytojams. Dainininkėms akompanuoja Gytis Cinauskas-LMTA ir Graco (Austrija) aukštosios muzikos mokyklos absolventas, įvairių kamerinių ansamblių atlikėjas. Vilniaus mokytojų namai kasdien atviri mokytojams. Prisimena ir vertina kilnius mokytojų darbus, kurie palieka pėdaską kiekvieno žmogaus gyvenime. Dovanodami šį šventinį koncertą ypatingą dėmesį skiria garbaus amžiaus mokytojams, tikėdami kad pripildys Jų širdis malonių emocijų ir darnos. Šventinį linkėjimą Mokytojams tars kunigas Ričardas Doveika. http://www.kultura.lt/events/view/3269/0/2014-10

Šv. Kotrynos bažnyčia

Nuo: 2014-10-05 15:00

Iki: 2014-10-05 17:00


Puslapis 1 iš 14


 
 

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.