Išvalyti filtrą
 

 

 
Kalendorius Kalendorius
 
 

 
Koncertas „Rudens tylumoje“

Maloniai kviečiame į Kauno miesto muziejaus skyriuje M. ir K. Petrauskų lietuvių muzikos muziejuje (K. Petrausko g. 31) vyksiantį VDU Muzikos akademijos doc. Audronės Eitmanavičiūtės kamerinio dainavimo klasės studentų koncertą „Rudens tylumoje“. Koncerte dalyvaus pianistės Kotryna Kaklauskaitė ir Milda Umbrusevičiūtė. Programoje skambės lietuvių ir užsienio kompozitorių vokalinės miniatiūros. Koncertą ves doc. A. Eimanavičiūtė. Įėjimas su muziejaus bilietais.

M. ir K. Petrauskų lietuvių muzikos muziejus

Nuo: 2014-11-06 15:00

Iki: 2014-11-06 17:00


Vytenio Jako tapybos paroda „ant juodo“

Nuo lapkričio 5 d. kviečiame pamatyti Vytenio Jako tapybos ant stiklo parodą „ant juodo“, kuri veiks Kauno pilyje (Plies g. 17) iki lapkričio 29 d. Lapkričio 5 d., trečiadienį, 17 val. kviečiame į šios parodos atidarymą. 

Kauno pilis

Nuo: 2014-11-05 17:00

Iki: 2014-11-29 17:00


DUB'O'WEEN

DUB'O'WEEN : No Masks - Just Music- Live:* In albedo (dub/reggae/jazz/trip-hop)https://soundcloud.com/in-albedo/simple-reggae* Elektroninis Kiras (dub/electronic/psychill/indie)https://soundcloud.com/baltasis-kiras/whole-earth-discipline- Selections by:KALA SOUNDSYSTEMhttp://www.mixcloud.com/kalasoundsystem/Souldatov (Dubartis)http://www.mixcloud.com/Dubartis/„Muzika – tai alchemija. Tai stebuklingos pusiausvyros paieškos.“ - sako grupės „In Albedo“ nariai. Retai koncertuojanti grupė ruošia pasirodymą vėlyvos spalio 31 d. nakties renginiui „Dub'O'Ween“, kuris vyks dviejose „Soul & Pepper“ (Gedimino pr. 9) erdvėse. Renginyje savo programą taip pat pristatys „Elektroninis Kiras“, o muziką tarp koncertų parinks Souldatov bei Kala.Dub, Reggae, Jazz, Drum&Bass ir Trip-Hop stilius jungiantis muzikantų trio „In Albedo“ - tai trys žmonės, kurių keliai susikirto 2011 metais, kai ruošdamiesi pasirodymui Vengrijoje kaip grupė sudalyvavo tartpautiniame festivalyje VOLT. Visgi Lietuvoje grupė oficialiai prisistatė tik 2013 metais ir kol kas jų koncertai reti. Pernai grupė pasirodė „Vilnius Jazz“ programoje, o šiemet dalyvavo vasaros festivalyje "Granatos Live".Grupėje „In Albedo“ kuria ir groja Ieva Marija Baranauskaitė (klavišiniai, vokalas, kompozicijos ir dainų tekstai), Artūras Ševiakovas (gitara) ir VIktoras Krasauskas (mušamieji). Grupės nariams muzika – tai savotiška alchemija ir pusiausvyros paieškos bandant sujungti tai, kas nesujungiama, atskirti tai, kas neatskiriama. Jiems kūryba – tarsi kelias švino pripiltais batais link auksu spindinčio horizonto. Neatsitiktinai trio pasirinko tokį pavadinimą: „albedo“ reiškia alcheminio virsmo, išgryninimo stadiją, o „In albedo“ - „baltumo, šviesos link“.Po „In Albedo“ koncerto renginys persikels į kiek mažesnę erdvę, o „Dub'O'Ween“ vakaro programa kvies reggae/dub šokiui. „Elektroninis Kiras“ - Tautvydo Pauliaus Augustino Augustino (žinomo iš roko grupės „Baltasis Kiras“) elektroninės muzikos projektas, kuriame dub ritmai pinami su akustinių instrumentų garsais. Su elektronika eksperimentuoti pradėjusio Tautvydo muzika jau skambėjo „Tundra“ ir „Yaga Gathering“ festivaliuose. „Kiekvienas mūsų koncertas visiškai kitoks. Elektroninė muzika turi labai daug galimybių, kurios man kaskart naujai atsiveria žaidžiant elektroniniais ir akustiniais instrumentais.“, – sako Tautvydas ir žada šaunų muzikinį vakarą.Renginio „Dub'O'Ween“ pradžia - spalio 31 dieną nuo 23 valandos - iš kart po penktadieninio džiazo vakaro.Įėjimas nemokamasSoul & Pepper NightsGedimino pr.9 nuo centrinio pašto pusės

Soul & Pepper

Nuo: 2014-10-31 23:00

Iki: 2014-11-01 03:00


Kviečiame į Lietuviško kino vakarą!

Kviečiame į Lietuviško kino vakarą! Po filmo peržiūros diskusija su filmo režisieriumi Linu Mikuta.„Pietūs Lipovkėje“ – tai lietuvių režisieriaus Lino Mikutos dokumentinis filmas apie netikėtus žmonių likimus, kurie neturi jokio pragyvenimo šaltinio, o neretai ir stogo virš galvos. Filme fiksuojamas pusvalandis iki valgyklos atidarymo. Tai laikas, kai žmonės gali išsipasakoti, pasidalinti savo istorijomis su kitais bendrakeleiviais ir nesijausti vieniši.Filmas „Pietūs Lipovkėje“ buvo atrinktas dalyvauti viename prestižiškiausių pasaulyje DOK Leipzig dokumentinių ir animacinių filmų festivalyje. Didelio dėmesio susilaukė ir Lietuvoje vykstančiuose kino festivaliuose, kaip “Kino Pavasaris”, “Scanorama”. Lietuvos kinas turi neribotas galimybes liudyti nacionalinį savitumą, todėl kviečiame susipažinti su nacionaliniu kinu ir režisieriumi Linu Mikuta.

Kūrybinės dirbtuvės "Beepart"

Nuo: 2014-10-30 19:20

Iki: 2014-10-30 21:00


Kūrybos almanacho „Atokios stotys“ pristatymas

Kelmės Žemaitės viešoji biblioteka

Nuo: 2014-11-07 15:00

Iki: 2015-10-07 17:00


Puslapis 1 iš 17


 
 

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.