Išvalyti filtrą
 

 

 
Kalendorius Kalendorius
 
 

 
MOTERŲ BALSŲ CHORAS, JAV

Pasaulyje yra daugybė aukšto lygio kūrinių, sukurtų išskirtinai moterų balsams. Visa jų puokštė išsiskleis vasaros įkarštyje, liepos 2 d., Vilniaus miesto širdyje – Šv. Kotrynos bažnyčioje. TRIANGLE choras yra vieta, kur atsiskleidžia išskirtinai tik moterų balsai. Ryškiai ir visomis spalvomis. Visos choristės turi bendrą aistrą - dainuoti ir labiausiai tai patinka daryti drauge, kai atsiskleidžia visa jų balsų galia, vienybė ir jėga. Choras atlieka kūrinius parašytus specialiai moterų balsams. Tai labai aukšto atlikimo lygio kolektyvas, kuris parodys, kokią galią turi moterų balsai muzikoje. Įdomiausia yra tai, kad TRIANGLE veikloje dalyvauja pačio įvairiausio amžiaus moterys, kurios vieninteliam koncertui Lietuvoje atvyksta iš JAV. TRIANGLE repertuaras labai margas: nuo labai rimtų klasikinių kūrinių iki energingų jaunatviškesnių, kuriuos papildo ritmo kūrimas trypiant ir pan. Moterų chorui vadovauja Allan Friedman.  

Šv. Kotrynos bažnyčia

Nuo: 2017-07-02 18:00

Iki: 2017-07-02 19:00


Koncertų ciklas "Muzika Jašiūnų dvare"

2017 m. liepos-rugpjūčio mėn. Šalčininkų rajono savivaldybės kultūros centras ir Lietuvos nacionalinė filharmonija kviečia į profesionalaus atlikimo muzikos koncertų ciklą "Muzika Jašiūnų dvare". Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba, Lietuvos Respublikos kultūros ministerija bei Šalčininkų rajono savivaldybė. Koncertų ciklo metu, sekmadieniais, Jašiūnų dvaro sodybos rūmuose vyks nemokami koncertai. Šiuose koncertuose klasikines, romantines bei kitų žanrų programas atliks vieni geriausių, aukščiausiojo profesinio lygio, Lietuvos muzikos kolektyvų ir instrumentininkų. Daugiau informacijos apie būsimus koncertus rasite Šalčininkų kultūros centro tinklalapyje.

Jašiūnų dvaro sodybos rūmų parkas

Nuo: 2017-07-02 15:00

Iki: 2017-08-13 17:00


Nemokama pažintinė Lindyhopo pamoka + koncertas

Tau, tavo draugui, kursiokei, bendradarbiui, antrai pusei, trečiai pusei, klasiokams, tavo mamai. Visiems, kurie negali nejudėti ir nori šį rudenį padaryti dar žavesniu. Rugsėjo 3 d. (šeštadienį) nuo 13:00 val., Lindyhop.lt klubas kviečia visus į Sostinės dienas Gedimino prospekte prie V. Kudirkos aikštės, pagrindinėje festivalio scenoje norinčius susipažinti su lindyhopo kultūra, išbandyti šį šokį savo kūnu ir išsiaiškinti, kas per cheminiai veiksniai padaro lindyhoperius tokius švytinčius ir laimingus. Jei patiks, reguliarias pamokas galėsite pradėti lankyti su naujomis grupėmis jau nuo rugsėjo 5 d. Daugiau informacijos apie renginį ir kitas atrakcijas: https://www.facebook.com/events/1061708973906684/

V. Kudirkos aikštė

Nuo: 2016-09-03 13:00

Iki: 2017-08-03 15:00


 
 

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.